| LanguageMaster a întrebat:

Dacă merg la cafenea să beau o cafea, aș putea să mă așez la masă cu niște tipe străine?

14 răspunsuri:
| luffypk a răspuns:

Sincer, eu nu iti recomand chestia asta. Unii vor zice ca "da, de ce nu?", dar eu vad chestia asta ca fiind ciudata, sunt baiat, dar daca as fi o fata, mi s-ar parea putin stanjenitor sa vina un baiat sa se puna la masa cu mine, mai ales ca nici nu-l cunosc. Sunt sanse ca tipele respective sa astepte deja pe cineva, iar lucrul asta face situatia de 10 ori mai stanjenitoare. Asta e doar parerea mea, eu nu as face asta, nu ma reprezinta genul asta de abordare, dar poate altora le-a iesit ceva interesant dintr-o abordare de genul (cu toate ca ma indoiesc, dar nu zic nu, daca ai o abordare suficient de inteligenta incat sa intrigi fata si sa treaca peste faptul ca nu va cunoasteti, ar putea merge, dar chiar si asa, nu vad de ce o fata si-ar da interesul sa faca conversatie cu un necunoscut, mai ales ca stim cu totii cum sunt fetele din ziua de azi si nu e de judecat asta, daca ai noroc sa dai peste o fata cu bun simt si draguta, sunt sanse sa iti intre in joc si sa continue conversatia, dar doar din bun simt, nefiind garantat faptul ca ar putea iesi ceva din asta).

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai da, dar daca nu le cunosti... cel mai probabil o sa cheme personalul sa te scoata de acolo big grin

| Lizuca1234 a răspuns:

laughing wtf?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca le ceri voie

| Invictusman a răspuns:

Trebuie sa ai un tupeu nebun sa faci asta, dacă nu vei impresiona, vei fi luat la mișto, sau mai rău ignorat complet. E greu cu una care e mai educata sa discuți cu ea, cu 9 tipe deja e misiune imposibila având în vedere ca experienta nu te recomanda.
Dar eu te as felicita dacă as vedea ca, chiar faci acest lucru.

| Ofiintă a răspuns:

Asta pentru că ai ajuns să cunoști toate femeile.
Cred că demoni sunt cei care aruncă cu pietre, având niște motive mai mult decât absurde, ba mai mult eronate.

| Ofiintă a răspuns:

Nu este prima dată când adresezi o întrebare în care intenția ta este să te așezi lângă niște femei străine.
Dacă ai mai mult noroc, vei rămâne singur la masa respectivă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, in special daca sunt si mai multe, daca e numa o fata singurica mai ca merge- o intrebi prima data daca te poti aseza acolo -si in functie de raspunsul ei.

| LanguageMaster explică (pentru anonim_4396):

Care este problema dacă sunt mai multe?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru LanguageMaster):

In orice caz intreaba prima data daca iti da voie sa te asezi acolo. Dar improbabil -daca sunt mai multe inseamna ca au ele de conversat nu cauta alta companie, Daca e singura hai ca poti sa o intrebi cu tupeu daca te poti aseza langa ea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă vrei probleme, da.

| Legion7X a răspuns:

Nu, este un cerc al lor de grup privat. Dacă ești invitat, te poți așeza la masa lor.

| Emma30555 a răspuns:

Nu, de ce sa faci asta? Dacă la tine vine un străin și se așează lângă tine bănuiesc ca ti se va părea un ciudat ceea ce ar fi adevărat. Poți sa încerci sa le "agăți" asta e altceva, sa încerci sa faci o glumita sa ceri un număr de telefon dar nu sa căsuni pe ele, pot avea niște discuții private din moment ce s ah întâlnit, dar dacă vreuna te place poți lua legătura cu ea mai târziu