| An0nym1337 a întrebat:

Am 15 ani si de luni ( 19.09) am niste dureri in partea stanga pe la inima.Nu fumez, nu beau cafea, dar de asemenea nu prea fac sport si nici nu merg la sala. Deci durerea apare chiar si daca merg 10-15 min, iar daca ma asez pe scaun sau stau in pat in maxim 5 minute dispare. Ce credeți ca ar putea sa fie? Cateodata, mai rar, simt si niste înțepături.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| CuriousStuff a răspuns:

Poate fi o insuficienta cardiaca... Du-te la medic.