| anonim_4396 a întrebat:

Daca mi-a crescut burta dupa 2 luni de cand m-am masturbat...inseamna ca sunt gravida sau m-am ingrasat putin va rog spuneti-mi ca sunt foarte ingrijorata (mentionez ca nu e nici tare nici moale)

Răspuns Câştigător
| Alexandra_4047 a răspuns:

Este imposibil! Doar daca nu ai avut un contact sexual cu un baiat.Atunci are loc fecundatia.adica celule sexuale barbatesti se contopesc cu cele femeiestiwinking.Un pont: Masturbarea este foarte nesanatoasa si aduce mari probleme de sanatate. sfatul meu e sa te linistestiwinkingBafta.

21 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Daca in masturbare nu a fost implicat un partener masculin, nu poti fi insarcinata.

| IloveME a răspuns:

laughing u ai idee cum se ramane insarcinata? datorita cui?

| AndaWest a răspuns:

Esti vaca de asta te-ai umflat

| Dennys1521 a răspuns:

rolling on the floor)))))cine a facut asemenea oameni? vorba nu stiu cui de mai jos? si tatal copilului e degetulrolling on the floor?

| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Deci degetul și-a dat drumul în tine?

| Candice a răspuns:

Cati ani ai? Asa de curiozitate. laughing Cum frate. Si daca esti gravida cine-i tatal? Degetu`?

| TheSpecialOne a răspuns:

NU. Numa daca te-ai "masturbat" cu un penis daca nu, n-ai cum...

| Kazimir a răspuns:

Esti gravida cu degetul mic... deci o sa ai un copil cu o unghie pe cap. felicitari

| CARMENCITA a răspuns:

Banuiesc ca ai aflat deja cum o femeie poate ramane gravida, dar vazand intrebarea m-am gandit sa-ti raspund.O femeie(fata)nu poate ramane gravida fara un barbat si fara a face sex cu un barbat.Nu poti ramane gravida daca te masturbezi.O fata ramane gravida daca ajunge in vaginul ei sperma de la un barbat. Daca erai singura nu ai cum sa fi gravida.Du-te la medic sa faci o ecografie eventual sau ce zice medicul daca zici ca esti ingrijorata sa stai linistita si sa nu ai altceva ca gravida nu ai cum daca nu a ajuns sperma in vagin.Ori esti foarte mica ori nu ai formulat bine intrebarea. Oricum sper ca ai aflat raspunsul daca nu mai intreaba ca nu e nici o rusine sa nu sti.Nu ne-am nascut invatati asa ca nu te lua dupa cei rautaciosi.Intreaba linistita cand vrei sa afli ceva.

| adriana996 a răspuns:

Nu se poate sa ramai gravida decat in momentul in care baiatul a ejacuat sperma in vagin( in tine). Te-ai ingrasat ...doar atat laughing

| Andreea357 a răspuns:

Nu stiu nu va vad raspunsurile ...luati idul meu y.anda85 simi spuneti acolo

| Andreea357 a răspuns:

Offffffff dc nu va mai pot vedea raspunsurile ce ma enerveaza cami vine sa trantesc pc-ul asta

| Andreea357 a răspuns:

Da stiu dar ma ingrijorez ca mia grescut burtica si imedia dupa ce m-am masturbat a inceput sa ma doara burta prin toate partile dar mi-a venit ciclu...

| rusuirina a răspuns:

Te-ai ingrasat.chiar daca te masturbezi nu ai cum sa ramai gravida.in nici un caz.asa ca nu-ti fa griji!

| DAHAKA31 a răspuns:

Sti cm se fac copii daca nu cauata te rugam si reformuleaza

| ΞJustΞмэΞ a răspuns:

Deci daca ti-a crescut burta dupa 2 luni de la masturbare, n-are nicio legatura cu actul sexual in sine. De obicei, dupa ce faci sex esti insarcinata(daca n-ai folosit prezervativ).
Ce e moale este stratul adipos(de grasime) si ce e tare este musculatura burtii.Ma rog intelegi tuhee hee

| Coryyyyy a răspuns:

Eu m-am masturbat si nu mia mai venit ciclul, chir nu stiu ce sati zic

| GhAgHiChAdEbUzZzUnAr a răspuns:

O sa l ai ca tata al copilului tau p propriul tau deget laughingrolling on the floor)omg

| zaicik_4552 a răspuns:

Cum poti scrii asa p[rostii nimenii nu ramine insarcinata in timpul masturbari, poti ramiine insarcinata numai atunci cind ai avut relatii sexuale cu un baiat si a dat drumu la ingeriii

| zaicik_4552 a răspuns:

In nici un caz!

| zaicik_4552 a răspuns:

E cauza masturbari mai bine lasa masturbarea si treci la sex real e asa placut.