| diva95 a întrebat:

Prietenei mele i-a crescut putin butica(fiindca eu cred ca are un stil de viata mai sedentar si cred ca are burtica deoarece a mai pus cateva kilograme in zona abdomenului), ea e cam stresata deoarece ea banuieste ca nu cumva sa fie gravida(eu nu cred ca e gravida deoarece e virgina si nu a avut contact sexual cu nimeni) Este posibil sa fie gravida daca e virgina? Care e diferenta dintre o burta de gravida si una a unei persoane care s-a ingrasat?
Voi ce credeti?

Răspuns Câştigător
| LDDy a răspuns:

Buna.
In primul rand, daca nu a avut contact sexual, vaginal, NU EXISTA SANSE sa fie insarcinata.
In cazul unei posibile sarcine, ar trebui sa aiba greturi, stari de oboseala, sa fie pofticioasa. Iar burtica creste abia in luna a2a.a3a.iar in greutate iei in timpul sarcinii. nu inainte de a creste burtica.
Ori o persoana care s-a ingrasat...depinde de organism. se poate ingrasa doar la burta..sau doar soldurile..sau cate putin la fiecare parte a corpului. Sper ca ti-am fost de ajutor. Pup si ai grija. kiss

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Vai de capu meu cati ani aveti? Cum dracu sa fie gravida daaca nu a avut niciun contact sexul? Crezi ca zboara sperma prin aer?

| soricik a răspuns:

Draga diva95 : cred ca ai 17 ani daca "95 " vine de la anul nasterii. Cum poti sa crezi ca exista virgine gravide? Mai citeste si u carti de educatie sexuala! rolling on the floor

| Anutsi123 a răspuns:

Nu are cum sa fie gravida. Daca e virgina laughing E la mintea cocosului.