| anonim_4396 a întrebat:

Daca mi-a intarziat 3-4 zile... e posibil sa fiu insarcinata?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu neaparat.si mie trebuia sa imi vina pe 23 si mi-a venit azi. dar nu sunt gravida...sunt racita. dar eu mi-am facut testul si am aflat.la fel trebuie sa faci si tu. e cel mai sigur raspuns pe care il poti primi la intrebarea ta...bafta!

6 răspunsuri:
| elena a răspuns:

Intrebarea ta, ar trebui sa aduca si niste argumente... ce ai facut, de fapt?
La asa o intrebare directa, eu iti raspund si mai direct: DA.

| otypa a răspuns:

Daca ai avut contact sexual neprotejat, inseamna ca da.

| joy a răspuns:

Daca ti-ar intarzia 9 luni, atunci ar fi o problemalaughing Depinde ce ai facut inainte.Eu cred ca e normal sa iti mai intarzie uneori. da mai multe date ca doar esti anonimtongue

| amada745 a răspuns:

Uneori pot fi dereglari de ciclu din anumite motive.Raceli, anticonceptionale nepotrivite stres, schimb de clima, etc.Pt.siguranta ta fa-ti testul barza.Il gasesti la orce farmacie si ai raspunsul corect pe loc. Vorbesc din experienta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu neaparat... e prea scurt timpul pentru a se determina sarcina...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

App de "daca ti-ar intarzia 9 luni atunci ar fi o problema" mie mi-a intarziat 8 luni. am 17 ani si nu mi-am ince[ut viata sexuala.nu mi-am facut grij pentru ca nu mi s-a reglat inca. dar acum sunt in italia si nu pot ajunge la un ginecolog. aveti vreo idee?