| AndreeaDewa a întrebat:

Daca mi-a venit stopul in fiecare luna, dar a patra luna de la actul sexual care nu a ejaculat in mine si nu a durat decat 15 sec ca ma durea (eram virgina)mi-a venit mai maroniu si in cantitate mica, as fi? Nu imi doresc deloc asta.
Au trecut 5 luni de atunci, nu am burta decat cand vin de la masa.
As fi daca am avut menstruatia mai maronie si putina o fi sange vechi?

2 răspunsuri:
| QElenaBoghiu a răspuns:

"Sânge vechii? "

Nu am înțeles mai nimic din ce ai scris.

Ma rog, aceea pata maroni poate fi de la menstruatia ateriora si se numește secreție.

Cum spun eu "curățarea țevi"

| Realli a răspuns:

Da,exact ai un alien în tine!