| utiluetujte a întrebat:

Daca mi-am atins prietena cu lichid seminal pe abdomen si ea s-a sters cu servetele si dupa a facut baie cu apa si sapun, e posibil sa ramana insarcinata?

11 răspunsuri:
| Astaeparereamea a răspuns:

Te-ai masturbat sau ati intretinut relatii sexuale?

| roxpau a răspuns:

Nu nu are cum

| ZEU93 a răspuns:

Nu, stai linistit.

| Emilian65 a răspuns:

In situatia prezentata de tine nu este posibil sa ramana gravida.

| KMaddieK a răspuns:

In buric?

| Sfatosul2012 a răspuns:

Nu poate sa ramana.

| lex79 a răspuns:

Ia un manual de biologie umana si vezi acolo cum are loc reproducerea.

| Marrriaa a răspuns:

Din buric, tocmai in vagin? Ma, voi ganditi, inainte sa postati o intrebare?!laughing

| Isa18 a răspuns:

Nu,nu poate să fie însărcinată din atâta lucru.În primul rând femeile au anumite zile în care pot rămâne gravide.Lichidul Seminal conţine o doză redusă de spermatozoizi şi oricum nu ai ajuns cu lichidul în zona vaginală. Sper că te-am ajutat.Te pup.

| Masacree a răspuns:

Nu poate sa ramana

| utiluetujte explică (pentru Masacree):

Dar nu ar putea exista probabilitatea sa ajunga spermatozoizi in zona vaginului?