| anonim_4396 a întrebat:

Am făcut sex anal neprotejat cu prietena mea, ea e virgină. Înainte să ejaculez m-am oprit Si m-am dus afara sa-mi dau drumul.

E posibil sa curgă lichid seminal in timpul actului in vagin si sa ramana însărcinată?

Stiu ca suna prea stupid întrebarea.

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Baiete, fata aia nu mai este virgina, odata ce are poponetul deflorat.
Asta se vede clar, cu ochiul liber, la orice control ginecologic!
Cat priveste sarcina, este putin probabil sa ramana insarcinata cu ce se scurge din anus.

| Adrian1990 a răspuns (pentru Violleta2022):

Buna! Nu cred ca s-a scurs, am avut mereu șervețele cu care o ștergeam

| corbulalbrosu a răspuns:

Raspunsul CORECT a fost precizat chiar de tine : ''Stiu ca suna prea stupid întrebarea.'' Poti fi absolut convins ca ai avut dreptate. :D Multa sanatate!
(Ar fi indicat sa acesezi si sa lecturezi : wwwSeximus.ro)

| Emilian65 a răspuns:

Nu este posibil sa curga lichid seminal in vagin ca sa ramana gravida.

| SG1995 a răspuns:

No way, nicio șansă, nada, nimic, 0.

| Goete a răspuns:

Virgina... happy
Daca stii sigur ca i-ai bagat-o in fund, stai linistitwinking

| Adrian1990 a răspuns (pentru Goete):

Stiu unde am băgat o si dupa act a fost si s-a spălat.

| AjutorNeconditionat a răspuns:

Nu este posibil!