| Frogos a întrebat:

Daca mi-am dat drumul și am terminat în gura ei și după i-am bagat puțin în vagin capul penisului sunt șanse sa rămână? Menționez ca amândoi suntem virgini.

7 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Raspunsul corect in cazul prezentat este BINEINTELES CA DA, insa cu conditia ca in mod obligatoriu in acel moment fata respectiva sa fi fost in perioada fertila a ciclului menstrual. De asemenea in privinta starii voastre actuale informatia corecta ar fi : amandoi am FOST virgini in acel moment. Multa sanatate!

| mihai69 a răspuns:

Dacă e în perioada fertilă, cu siguranță.
Himenul nu e mijloc de contracepție.
Și dacă i-ai băgat deja și veverițoiu' la scorbură, nici virgini nu mai sunteți. Niciunul!

| Emilian65 a răspuns:

Daca era in perioada fertila, este posibil sa ramana gravida.

| LPCTSTR a răspuns:

Termenul de persoana "virgina" este valabil numai si numai daca nu a avut contact sexual (nu conteaza daca doar un milimetru din cap sau altceva).
Deci nici tu si nici ea nu mai sunteti "persoane virgine".
Daca era in perioada fertila, atunci se poate sa ramana gravida.

| sofisis a răspuns:

1. Nici unul nu mai sunteti virgini.
2. Da, poate ramane.

| alexandru0sorin a răspuns:

Man evident nu mai sunteti virgini imi pare bine s aiti zic pentru ca afli ceva nou, virginitatea e gata cand se face orice act sexual cu cineva, fie el penetrativ sau nu. in rest, sansele sunt mici dar exista, depinde cat de bine tia curatat penisul cand ai terminat

| 90210 a răspuns:

Da