| firelord66 a întrebat:

Prietena mea mi-a atins cu mana capul penisului si apoi si-a dus mana la vagin dar nu si-a bagat degetele in vagin doar s-a frecat.Credeti ca exista sanse ca ea sa ramana insarcinata?

Răspuns Câştigător
| razzvan27 a răspuns:

Exista sanse mai mari sa iti revii din prostie decat sa ramana ea insarcinata happy funda?

7 răspunsuri:
| Hangover a răspuns:

Ok, scuze de exprimare dar ai 11 ani? chiar crezi ca poate ramane insarcinata din asta? este imposibil sa ramana insarcinata decat daca ati avut contact sexual si ai ejaculat in ea, si desigur daca nu a luat pastile contraceptivehappy deci nu trebuie sa te ingrijorezi...tongue

| TiffanyღBJ a răspuns:

Nu are cum sa ramana insarcinata happy

| SakonSIUkon a răspuns:

O ecuatie interesanta ia incearca sa o rezolvi cu x y sti tu.SAU NU.

Răspuns utilizator avertizat
| enola11pink a răspuns:

Este imposibil deoarece nici 2% din procesul de a rămîne însărcinată nu s-au îndeplinit,!winkinghappy

| Papa_Angelo_Mihai_1997 a răspuns:

Frate scuze de exprimare dar tu ai prietena si nu stii cum poate o persoana ramane insarcinata? du-te si impuscatelaughing

| FlopP a răspuns:

Da exista aceasta sansa sa nasca 2 gemeni identici vezi cum ii dai aceasta veste