| anonim_4396 a întrebat:

Daca mi-am introdus degetul in vagin mai sunt virgina?
Mentionez ca nu a curs sange si nici n-a durut.
Am simtit doar un mic disconfort dupa.

10 răspunsuri:
| AnonimA a răspuns:

Buna in unele cazuri nu curge sange dar totusi te doare deci nu cred ca te-ai dezvirginat, si poti sa spui ca nu mai esti virgina in momentul in care te-ai culcat cu un baiat. Multa bafta:*

| Rockart a răspuns:

Eşti virgină până în momentul în care întreţii un act sexual adevărat cu un băiat adevărat şi care deţine un penis adevărat. Deci da.

| iluminous a răspuns:

Catalyna catalyna...dezvirginarea inseamna ati rupe himenul, ceea ce produce sangerarea.o fata nu se dezvirgineaza asa de usor.aaa, si mai sunt unele fete care au himenul elastic.la care dezvirginarea nu vine nici o data. dupa actul sexual, acesta revine la normal.

| Leonard97 a răspuns:

Esti ciudata!:0

| Leonard97 a răspuns:

Nu
ai pentru ce

| ClauditzaXx a răspuns:

Buna! nu inca mai esti virgina pentru ca trebuie daca vr sa te dezvirginezi trebuie sa faci sex cu un baiat...si atuncia himenul se rupe... fundita daca te-am ajutat

| SelenaAdina a răspuns:

Mai esti virgina.

| Anistoroaia_Ionut_1996 a răspuns:

Pentru a te dezvirgina iti trebuie un penis! Nu te poti dezvirgina cu degetul.

| Iancuvictor512345 a răspuns:

Dar cum a fost? Te-a durut si cand ai introdus degetu?

| VivianaAndreea a răspuns:

Inca esti virgina dar ar trebui sa nu mai iti bagi degetul vei face o boala cum a avut o fata de la mine

din clasa.tongue