| Denis6688 a întrebat:

Dacă noi băieții/bărbații intenționăm să ne uităm la fundul fetelor/femeilor și să luăm cea mai atractivă parte, dar tot mă întreb dacă și ele se uită la fundul băieților/bărbaților?

25 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

De ce s-ar uita? Ca sa vada... ce? thinking

Răspuns utilizator avertizat
| CodrutElian1990 a răspuns:

Fiecare se uita la ceea ce ii place si de ceste atras. Sunt si fete care se uita la fundulete frumoase de baieti, dar atractiile lor sunt altele.

Răspuns utilizator avertizat
| CodrutElian1990 a răspuns (pentru Denis6688):

Nu numai banii, desi sunt pe primul loc! Dar ma refeream la corpul barbatului. Apropos, stii care este repartitia ideala a metalelor la barbat pentru a atrage femeile? Aur in buzunar, argint in par si otel in p...

Răspuns utilizator avertizat
| Eteda a răspuns (pentru Denis6688):

Eu ma uit la chipul lui, gen daca imi place fata lui si mai are si ochii albastrii. laughing baieti, nu toate suntem dupa banii... unele dorim sufletul, ca doar cu ala dormim in pat

Răspuns utilizator avertizat
| DRLOVE2003 a răspuns:

Fetele sunt mai silentioase decat baietii

| darrio2007 a răspuns:

Putine sunt care se uita la fundul barbatilor. Majoritatea se uita in fata.

Răspuns utilizator avertizat
| darrio2007 a răspuns (pentru Denis6688):

Păi nu?

Răspuns utilizator avertizat
| Eteda a răspuns (pentru Denis6688):

Normal ca te uiti, pana sa cunosti sufletul, trebuie sa iti placa putin fizic

Răspuns utilizator avertizat
| CodrutElian1990 a răspuns (pentru Denis6688):

Depinde. O fata a dat anunt: Caut un barbat cu masina bengoasa, cont gras in banca si scula mare. Dupa ce sunt respinsi cativa din cauza ultimei conditii, aude soneria de la intrare. Se uita pe vizor, nimic. Aaa, cred ca vreun copil sa joaca. Imediat aude din nou soneria, iar se uita pe vizor si tot nimic. Se aude a treia oara soneria. Deschide usa si in fata usii... un pitic. Ce vrei, il intreaba fata? Pai anuntul. Fata il ia la intrebari: bani ai? 1 milion euro in banca, ii raspunde. Masina ai? Da, Ferrari. Si scula? Pai, cu ce crezi ca am apasat pe butonul soneriei, o intreaba piticul? Si astfel a fost admis piticul, nu cei frumosi.

Răspuns utilizator avertizat
| CodrutElian1990 a răspuns (pentru Denis6688):

Cui ii este frica de apa nu mananca peste. In rest tu te stii. Dar singuratatea este foarte grea, mai ales la batranete.

Răspuns utilizator avertizat
| CodrutElian1990 a răspuns (pentru Denis6688):

Nu fii pesimist, ca belelele curg garla!

Răspuns utilizator avertizat
| CodrutElian1990 a răspuns (pentru Denis6688):

Tocmai de aceea. Capul sus. Sau capurile sus.
Un barbat si-a cumparat o pereche de cizme. Ajuns acasa le incalta si-i zice nevestei: uite femeie ce cizme frumoase mi-am luat! Si p...(penisul) le admira. La care femeia ii replica: mai bine iti cumparai o caciula.

Răspuns utilizator avertizat
| taciterogdingura a răspuns:

Multe fete se uita la fundul altor baieti rege, dar depinde de la om la om desigur.