| Iuliaaa177 a întrebat:

daca m-am dezvirginat prin masturbare,la urmatorul contact sexual o sa ma doara? Adica nu m-am masturbat cu ceva gros... nu era in nici un caz grosimea unui penis, si nu m-a prea durut(cam 5%). Mentionez ca nu am avut niciodata un contact sexual.

4 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Răspunsul tău aici ...In momentul in care te va penetra un penis, te va durea mai tare.

| HazelEyes77 a răspuns:

Eu cred ca o sa existe cel putin un discomfort daca nu durere la viitorul contact sexual chiar daca sa zicem ca te ai deflorat. Virginitatea ti o pierzi numai atunci cand faci sex cu cineva nu prin masturbare.

| Alex1992buc a răspuns:

Depinde de hymen. da-mi un msg pe prv

| Cristian_Dinu-eduard_1992 a răspuns:

Da. Umpic o sa te doara. Acum depinde de marimea penisului la urmatorul contact sexual.