| RAY a întrebat:

Daca nu esti baiat frumos, dragut care sa atraga sexul opus isi pierzi timpul vorbind cu fetele?

Răspuns Câştigător
| Nemessys a răspuns:

Nu se uita la ce le scrii, se uita la cum arati. Daca arati bine, te accepta si cu,, frumoas-o". happy

33 răspunsuri:
| sofisis a răspuns (pentru RAY):

Nici o femeie cat de cat inteligenta nu va accepta langa ea agramati doar pe considerentul ca sunt frumosi.

| RAY explică (pentru sofisis):

Atractia nu are legatura cu inteligenta, plus ca multe nu isi raspund nici la un buna, ce faci? eu am observat ce fac dupa ce primesc mesajul, se uita la poza si la detalii profil

| Victor453 a răspuns:

Nu, se gasesc care te iubesc pentru suflet, ah da si prostituate, nu importa cum arati, importa sa-i platesti))