| Intrebarilemele26 a întrebat:

Daca nu m-am expirmat bine si am uitat ceva de aicii. http://www.tpu.ro/......nge-sa/... Vreau sa spun ca, menstruatia i-a trecut de 20 de zile, in caz ca era din cauza asta. Si vreau sa stiu, daca, acel lichid. era al meu, pentru ca mi-am pierdut erectia. Eu cred ca mi-am pierdut-o in cand am vazut acel mucus, pentru ca m-am speriat, si aveam emotii si inainte. Sau daca e de la ea. sa-mi justificati, Dau funda oricum si aici si pe celalalt link!;)

Răspuns Câştigător
| Alcyon a răspuns:

Femeile elimina un lichid cand sunt excitate (lichid ce ajuta la penetrare). E ceva normal, nu te ingrijora. Ceea ce mi se pare mai grav, e faptul v-ati apucat de sex, fara sa fiti foarte informati. Aveti grija ce faceti, sa nu va treziti cu vreun bebe.

2 răspunsuri:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Da e de la ea

| Trolozaur a răspuns:

Suna a sida. a avut si bunica-mea, era sida.