| tonyc7 a întrebat:

Daca o fata accepta sa iti dea facebookul ei imediat dupa ce abia te-a cunoscut si abia a schimbat vreo cateva vorbe cu tine (nestiind altceva despre tine decat cum arati), poate fi interpretat ca un semn ca te place? Sau care alt motiv ar mai putea fi?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate da, sau poate vrea sa aiba un like in plus la poze sau atentie. Oricum ar fi, n-o gandi mai mult decat e cazul, ia si vorbeste cu ea si descopera-i intentiile

| Kiran a răspuns:

Nu te place. nu stie inca ce fel de om esti. nu stie daca esti mai bun decat persoana pe care ea il place in secret sau nu.
Alt motiv ar fi dorinta de a-si face prieteni noi.

| Larianiel a răspuns:

Scuze, dar probabil ți l-a dat din plictiseală.

| StefanAdam a răspuns:

Chiar ca un semn ca vrea sa o cordesti