| Bombardieru110 a întrebat:

Am nevoie de niste sfaturi, imi place de o fata, am vazut o fata in fata am schimbat cateva vorbe...e draguta, ascultam aproape acelasi gen de muzica... faza e ca eu sunt timid si nu stiu cum sa ii spun ca imi place de ea..am instaul ei cat si Facebookul doar ca nu am vorbit cu ea in privat doar cand ne vedeam(avem prieteni comuni si prin ei am cunoscut-o pe ea) si acum nu stiu cum sa procedez pentru ca nu ne-am vazut foarte des si nici nu am vorbit foate mult pentru ca sunt timid.Help,dau funda

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Păi lasă timiditatea asta stupidă că nu faci nimic cu ea. E așa greu să susții o conversație? să pui mâna să dai un mesaj? te mănâncă telefonul? și dacă nu-ți răspunde sau e sictirită, ce? e capăt de lume? i-ai dat un mesaj s-o întrebi de vorbă nu ai cerut-o în căsătorie.
răspunde-i la un story ca să ai deja un subiect deschis și aia e. dacă nu merge conversația poate părea că i-ai răspuns doar că ești interesat de subiect.
sunteți timizi, nu puteți deschide/susține o conversație și după vă plângeți că de ce vă ignoră fetele/vă lasă pentru alții. Păi tratați-vă timiditatea asta ce ziceți, că nicio fată nu vrea să stea cu-n mutulică pentru care să sară ea la bătaie dacă sunt amenințați pe stradă laughing

| Sofer a răspuns:

Dai mesaj pe Facebook.

| Bombardieru110 explică (pentru Sofer):

Pai si despre ce sa vorbesc?
Vreau sa aflu mai multe detalii spre ea...ideea e sa nu par la interogatoriu cu prea multe intrebari

| Iulllian a răspuns:

Afla daca are iubit și spune-i