| eu1893 a întrebat:

Daca o fata intreaba un baiat daca are sau nu prietena, este interesata de el?

Răspuns Câştigător
| TheSearcher a răspuns:

Este foarte posibil sa fie interesata de el =).

13 răspunsuri:
| Jony123 a răspuns:

Da, acum conteaza si modul in care e interesat de el, poate sa fie doar amica sau sa fie ceva de amor. De cele mai multe ori e interesata daca e disponibil pentru ea, mai putin doar amica...\
Sper ca team ajuta, funda? Plzzzzzzzzzzzzzzzz

| KeepCalmThinkDiffrent a răspuns:

Pai daca n`ar fi interesat nu ar mai interba straight face

| chelie91ptm a răspuns:

Cam da

| Mrlove a răspuns:

Da este intresata de tine/Dar poate era doar curioasa dar chiar si asa happy

| uNNe a răspuns:

Da sau poate fi doar curioasa, dar in principiu da te rog da-mi mie prima mea fundita

| GlontulAreMereuDreptate a răspuns:

Nu neaparat...

| FrunzaDeToamna a răspuns:

Daa.clar

| gaby37 a răspuns:

Datongue plsss da fundita

| cokocosmy a răspuns:

Posibil daca ea il place pe respectiv happy da atunci ea e interesata happy daca il considera un simplu amic atunci nu e interesata happy
sper ca te-am ajutat. succes.

| iulianpuscasu a răspuns:

Poi da normal smugsmugsmug

| ancuutssa a răspuns:

Depinde in ce context. Daca vorbiti mai mult,si chiar te baga in seama si ai impresia ca numai cu tine vorbeste da,daca doar pentru a schimba niste vorbe,nu neaparat. Desi o fata,rar intreaba un baiat daca are prietena, asa, doar ce dragul de a afla!laughing Parerea mea

| Dextro a răspuns:

Oare cum da big grin

| Adita_8424 a răspuns:

Nu neaparat, daca sunt prieteni buni, dar nu se stie niciodata.