| anonim_4396 a întrebat:

Pentru fete laughing daca o fata intreaba un baiat daca are sau nu prietena, inseamna ca este interesata de el?

6 răspunsuri:
| BalonassDeSapun a răspuns:

Nu neaparat

| Vickycel a răspuns (pentru BalonassDeSapun):

Depinde...big grin o fata poate intreba un baiat daca are prietena in 3 cazuri 1. Se plictiseşte şi nu are subiect de discutie, 2. Prietena ei cea mai buna este interesata de acel baiat[ de cele mai multe ori aşa se intampla ] şi 3. Este ea interesata de el big grin

| Asiryx a răspuns (pentru Vickycel):

Cazul unu nu se intampla niciodata. Gaseste ea altceva de zis ( presupunand ca stie ca daca intreaba pare interesata).

| Vickycel a răspuns (pentru Asiryx):

Ba sa ştii ca da, cel putin eu şi pritenele mele facem aşa thinking acum depinde de persoana happy

| Asiryx a răspuns (pentru Vickycel):

Asta faceti pentru voi ca sa stiti dar majoritatea fetelor stiu ca daca intreaba vor parea interesate tongue

| Vickycel a răspuns (pentru Asiryx):

Orice e posibil happy.