| anonim_4396 a întrebat:

Daca o fata intreaba un bait daca are sau nu prietena, respectiva este interesata de el?

5 răspunsuri:
| dincolodevise a răspuns:

Da,eu zic ca este interesata de el, altfel nu ar mai intreba.

| DouaPuncteD a răspuns:

Buna.
Depinde, poate ca este interesata de baiatul respectiv. Acum sa tinem cont si tonul cu care-ntreba. Sau pur si simplu din curiozitate. Daca fata nu-l cunoaste de mult timp pe baiat inseamna ca da, este interesata de el.
O zii buna.

| CristiB93 a răspuns:

Nu neaparat, pe mine m-a intrebat mai multe fete dar asta nu a insemnat ca au avut vreo intentie cu mine, dar e posibil sa fie si interesata daca intreaba nu avem de unde sa stim.

| Shiro_9088 a răspuns:

De obicei da tongue (eu sunt fata deci poti sa ai incredere ).

| Delia491 a răspuns:

Da eu sunt fata si stiu ca daca te intreaba daca te intreaba daca ai prietena este interesata de tine