| anonim_4396 a întrebat:

Pentru fete laughing daca o fata intreaba un baiat daca are sau nu prietena, inseamna ca este interesata de el?

2 răspunsuri:
| Catcherintherye a răspuns:

Nu neaparat...depinde cum intreaba: daca intreaba : ai prietena inseamna ca nu e interesta... daca se aporpie si apoi intreaba, inseamna ca e interesata happy big grin

| craist a răspuns:

Pai e cam logic ca e interesata de el din moment ce il intreaba o intrebare asa de personala dar treaba e pentru ce motiv e interesata poate fi ca il place, poate fi ca test de priatena lui in caz ca are si din astea e destul de incuracata treaba asta dar nu e asa de grea. si poti sa te descurci si singur lejerwinking