| Sp1r1dushuPrizmat1k a întrebat:

Daca o fata maa face gelos cu altu adica de pilda:ea e langa mine si se muta langa el ori numai baga in seama dacat pe el si a zis ca ma place atunci de ce ma face gelos? funda pentru raspunsuri bune

Răspuns Câştigător
| usb a răspuns:

Eu cred ca nuprea te place am mai patit si se uita constant dupa 1 baiat sau dp mai multi dc se uita dp mai multi asta e...si u te uiti dp alte fete...dar poate doar te tachineaza sau daca se uita numai dpa unu si vrea sa se desparta d u

7 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Se joaca / prosteste.

| Swallow a răspuns:

Sa vada daca si tu o placi? Sa vada ce reactii o sa ai.Dar vad ca esti gelos happy inseamna ca fata a reusit happy

| tabittha a răspuns:

Cum de ce? Ca sa vada cum reactionezi, sa se convinga si ea daca o placi sau nu.

| Elysssa a răspuns:

Ca sa se convinga ca o placi si tu pe ea! Ce atata gelozie...

| alexandra033 a răspuns:

Cred si euca te place, dar poate nu e intentia ei sa te faca gelos.Eu cred ca daca se pune langa un baiat cand e cu tine,nu trebuie sa fi gelos; numai daca flirtreaza cu el.Poate ca ea vrea sa fie cu tine si te place, dar vrea sa aiba si prieteni; pe tine ca iubit dar si prieteni, baieti sau fete. daca nu te baga in seama poate ca este mai timida si nu are tupeu; bag-o tu in seama. Sper sa te ajute ce ti-am zis.PwP

| adinaidk13 a răspuns:

Vre sa te verifice. daca o iubesti cu adevarat.nu ceda.

| luisanamy a răspuns:

Ea te place pe tine, asta e clar! Si vrea sa vada daca reactionezi intr-un fel atunci cand este ea in preajma atuia :]