| adry09 a întrebat:

Imi place foarte mult de un baiat da le mine din clasa.Este super dulce, de aproape o saptamana ma cheama in fiecare pauza sa stau cu el si inca cu cativa colegi.De cand ia-m spus cele mai bune prietene ca imi place de el, el se comporta frumos.Pana anul acesta el nu ma baga in seama dar la inceputul scoli stam cate doi in banca, langa mine trebuia sa stea un baiat care s-a mutat de la noi de la scoala si locul de langa mine era gol el a intrebat-o pe diriga daca se poate muta langa mine! Asta ce inseamna? Va rog ajutati-ma!

1 răspuns:
| paradox71 a răspuns:

Nu e logic?
Te place!
Totusi, el ar trebui sa faca primul pas, doar daca nu vine de la sine si atunci nu e nimic gresit.