| Florentina63751 a întrebat:

Daca o fata si-a inceput viata sexuala la 14 ani, din cauza asta va avea nevoie de o viata sexuala activa?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
9 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Nu

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Nu neapărat, nu există o legătură între aceste aspecte!

Sunt fete care îşi încep viaţa sexuală la 14 ani şi apoi nu fac sex o perioadă mai lungă ( câteva luni, 1-2 ani, etc. ).

Nevoia de a face dragoste ( de a avea o viaţă sexuală "activă" ) o vei ( va ) resimţi la un moment dat... şi atunci probabil că va face dragoste!

| CarmenElenaa a răspuns:

Aoleu straight face... 14? in fine nu este treaba mea ce a fost in capul tau. si depinde de tine daca vrei sa faci o data pe zi sau o data la un an happy

| George1963 a răspuns:

Vorbesti la persoana a 3-a cand e vorba de tine? naspa referitor la intrebare nu are nicio legatura varsta cu activitatea sexuala

| LIviu3097 a răspuns:

Esti vai de tine ti-ai distrus viata

| Mexico666 a răspuns:

Nu...nu trebuie sa ai o viata activa sexala mereu...dar poti sa faci sex odata la 5-1 an daca vrei..sau cand vrei tu
FUNDA?

| EstraDDa a răspuns:

14 ani? Ti-ai batut joc de tine, cum sa faci asa ceva?oh go on

Nu, nu trebuie sa ai o viata sexuala activa, insa la un moment dat vei simti nevoia sa faci asta din nou.

| Florentina63751 explică (pentru EstraDDa):

Nu e vorba de mine, ci de sora mea.

| EstraDDa a răspuns (pentru Florentina63751):

Mai rau atunci, nu a avut minte de a facut asa ceva.