| Grigore1239 a întrebat:

Daca o fata te bate si pe hol la scoala incearca sa te faca sa cazi, inseamna ca te place?

13 răspunsuri:
| Awesom a răspuns:

Ba tu lasi o fata sa te bata? Nu inseamna ca te place inseamna doar ca te ia de prost.Da-te la ea amenintator odata si o sa vezi ca se cuminteste.

| neutrino a răspuns:

Cu siguranta te place, mai cere-i o partida.

| Loreddana a răspuns:

Nu, inseamna ca te ia de fraier

| AriantheLissa a răspuns:

Doamne!laughingPai se zice ca dragostea doare si chiar s-ar putea sa te placa!

| AriantheLissa a răspuns:

S-ar putea

| PolitehnicaTimisoara a răspuns:

Eu unul cred ca de abia dupa ce-ti sparge mufa si incearca sa te stranguleze apar sentimentele

| Onofrei_Eliza_1998 a răspuns:

Depinde! eu sunt de parere ca nu te-ar bate daca nu ar avea un motiv! eu nu as bate nici un baiat fara motiv! gadestete ce ai facut ca sa te bata, nu iti pune mari sperante!

Răspuns utilizator avertizat
| Onofrei_Eliza_1998 a răspuns (pentru Grigore1239):

Daca asa face... poate e putina chimie intre voi! daca si tu o placi spune-i!

| SubZero0 a răspuns:

Da inseamna ca te place. sa imi dai funda ca asa mi s-a intamplat si mie.

| sarah2012 a răspuns:

Nuu, slabe sanse! Dimpotriva, daca te bate e clar ca NU te place! Insa, daca vorbeste frumos cu tine, complimente, gesturi dragute si adorabile, asta e semn ca te place, batutul e semn ca TE URASTE, din motive proprii. Crede-ma! Propie experienta! Deci, daca ii vine ei sa te bata, ori e nebuna, ori te uraste, ori vrea sa iti atraga atentia deoarece te place, dar, slabe sanse. In fine, afla si singur!

| HFD a răspuns:

Inseamna ca ai undeva la 50 de kg. si esti doar oase.

| skatebordul678 a răspuns:

Chiar ca iubirea doare! e adevarat ce se spune! stiu ca nu ai voie sa dai in fete dar macar tipa la ea si o sa vezi ca se potoleste o da si daca te place sansele is destul de slabe sa stii!