| RobertKilleur a întrebat:

Daca ma bate o fata, inseamna ca ma place?

Răspuns Câştigător
| Andrei4g a răspuns:

Acum depinde ce intelegi prin bataie. daca-ti da cu sete si chiar se crizeaza cand te vede, foarte posibil sa nutreasca orice alt sentiment dar nu simpatie fata de tine. Daca insa 'bataia' e mai mult asa in joaca si te tachineaza este probabil sa te..placahappy
Fetele isi pot manifesta si astfel simpatia. Dar tu stii mai bine cat de serioasa sau nu e bataia pe care ti-o iei, asa ca analizeaza si tu la rece.te bate sau se joaca?

10 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Tot ce-i posibil

| W3R4 a răspuns:

Norocosuloe,ar trebui să te simţi mândru! laughing

| AleXisAleXis a răspuns:

Sau nu te suporta... sunt mai multe variante. Intreab`o daca te place

| RobertKilleur explică (pentru AleXisAleXis):

De ce sa nu ma suporte? Ca ia vine mereu la mine fara sa o bag inseama

| AleXisAleXis a răspuns (pentru RobertKilleur):

Daca nu ai dat detalii, inseamna ca te place, macar un pic acolo.
De ce nu o intrebi?

| MetalHead04 a răspuns:

Asta e o gluma? Ma rog. daca te "bate" in joaca sa zicem ca te place, daca da in tine ca o "vaca" nu.

| Krokodil a răspuns:

Numai sa nu`ti dea la oo.

| RobertKilleur explică:

Cine tea intrebat pe tine cum sunt?