| anonim_4396 a întrebat:

Daca o minora îți face avansuri și tu cedezi, te poate șantaja după, in caz că se întâmplă ceva? E doar o curiozitate.

8 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Daca o minora iti face avansuri amoroase sau de natura sexuala este indicat sa o ignori sa-ti vezi de treaba. O vorba din batrani spune asa : '' Paza buna trece primejdia rea.'' big grin

| mgtow a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Dupa 24h in caz de act sexual nu poate demonstra ca a fost vinovat. Probele dispar

| corbulalbrosu a răspuns (pentru mgtow):

Probele unui viol sau chiar si cele ale unor rupturi ale muschilor vaginali si numai de gradul 1 sau 2, persista pana la 7-10 zile si orice medic de la IML isi da seama chiar si cu ochii inchisi, in ce mod s-au produs respectivele rupturi vaginale. Aviz amatorilor. rolling on the floor

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da, se poate.

| ywar a răspuns:

Mai eu as face asa... nu mi-a placut cum ai prestat, te torn la politie ca mi-ai dat violu'! Asta ca sa simti cum e sa faci prost lucrurile. Traim in Romania lucrului bine facut!

| MeConstantine a răspuns:

Ce intelegi prin minor? Pentru ca din pdv sexual se intelege 16 ani in jos. Daca iti face avansuri din astea si are sub 16 ani renunta la idee si vezi-ti de treaba ta. Nu e vorba ca te poate santaja sau nu este vorba ca nu este nimic de laudat in asta si nici nu este o experienta pe care sa o consideri placuta.
dACA ARE PESTE 16 ANI Trebuie sa va respectati unul pe altul ca si parteneri, iar daca te santajeaza sau altele nu are cu ce sa te atinga pentru ca intervine sex consensual (cu acordul partilor) sau nu (aici fiind vb de viol indiferent de varsta).
In restul tu stii cel mai bine cam la ce tip de santaj te referi.

| zandueaj96 a răspuns:

15 minute de placere, 15 ani de puscarie

| aXy99 a răspuns (pentru zandueaj96):

Pedeapsa este inchisoarea de la 1 la 5 ani, de unde ai scos 15?