| anonim_4396 a întrebat:

Funda! Nu stiu pe ce am apăsat dar mi.a dat un film cu fetite (film din ala...)si s.a deschis. După ce a inceput am inchis telefonul si am iesit repede.Ce se poate intampla? Sunt minora

Răspuns Câştigător
| Mayhem666 a răspuns:

Probabil nu ti se va intampla nimic. Incearca sa fi mai atenta pe ce apesi.
Data viitoare poate cumperi ceva scump fara sa stii.

9 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

O să intri la închisoare pentru lesbianism.

http://stirileprotv.ro/......itiei.html

| Anonima153628 a răspuns (pentru T0T):

Nu sunt lesbianca. Fetele ales erau cu bărbați si repet.Nu fac închisoare ca am apăsat pe ceva gresit pe net

| UnBroken2016 a răspuns:

Puscarie fara a putea iesi pana la 80 de ani.

| Anonima153628 a răspuns (pentru UnBroken2016):

Poți fi serios?! Daca nu, nu mai răspunde la intrebari ca sa iti bați joc de alții. Poate vei fi si tu în locul meu

| whatevernvm a răspuns (pentru Anonima153628):

Mamaaa, dar lui i-ar placea sa fie in locul tau

| Anonima153628 a răspuns (pentru whatevernvm):

Clar rolling on the floor

| UnBroken2016 a răspuns (pentru Anonima153628):

La o intrebarea atat de banala nu are cum sa fie cineva serios. Lasa minciunile cu " nu stiu ce am apasat". Poate colegii tai de gradinita vor crede asta dar nu iti apare ca prin minune link-uri de genul. Si da, o sa faci puscarie.

| Anonima153628 a răspuns (pentru UnBroken2016):

Minora

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nimic,n-o sa se intample nimic.