| cristeaalexandra a întrebat:

Daca o persoana iti spune ca numai simte ceea ce simtea si inainte pentru tine si a vrut sa va despartiti si tot se comporta cu tine ca si cum a-ti fi impreuna.Incearca sa te ia de mana,in brate,iti vorbeste frumos, uneori te mai pupa pe obraz.Astfel de gesturi imi face si mie fostul meu prieten desi spune ca numai simte ce simtea pentru mine.Am fost un an impreuna si numai suntem impreuna de 3 luni jumatestraight face.
De ce credeti ca inca mai face aceste gesturi?
Ce sa inteleg?
Am nevoie de sfaturi de la voi, va roghappy

Răspuns Câştigător
| mona a răspuns:

Fie ca recunoaste sau nu, cred ca inca te iubeste

4 răspunsuri:
| cristyscl a răspuns:

Iti spun eu dc se comporta asa cu tine are o atractie fata de tine, sau poate vrea sa faca sexwinking

| agent02 a răspuns:

Poate sa fie din obisnuita, oricum dupa un an raman sentimente chiar daca nu mai au aceeasi intensitate. Parerea mea e sa nu iti faci iluzii, amici dupa o relatie de prietenie- nu exista. Sau totul sau nimic, doar cu ceva atentie doar iti faci mai mult rau

| claudyasabo a răspuns:

Cred ca nu se poate obisnui cu ideea ca nu mai sunteti impreuna. evital daca te deranjeaza.cum el ti-a spus ca nu simte nimic pentru tine fal sa isi tina promisiunea uitate dupa altul, fal gelos si ai sa vezi daca intr-adevar nu simte nimic pentru tine

| diabv a răspuns:

Vorbele sant usor de spus, dar faptele? ....asta spune totul.