| sarbucristina a întrebat:

Deci chiar numai stiu ce sa inteleg si nici ce sa cred...am iesit pe afara astazi si m-am intalnit cu fostul meu prieten si am stat putin cu el de vorba.In timp ce vorbeam cu el a inceput sa ma ia in brate si sa ma ia de mana si pe urma incepuse sa ma pupe pe gatsad si i-am spus sa inceteze si el nu spunea nimic.
Deci numai stiu ce sa cred... daca spune ca numai simte ceea ce simtea pentru mine de ce mai face aceste gesturi cu mine stiind ca pe mine mine ma dor gesturile astea si imi da sperantesad.
De ce credeti ca face asta?sad

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Felys a răspuns:

Pentru ca nu are o inlocuitoare momentan si tu ii esti la indemana, cand va gasi alta, tu iar vei fi indepartata fara menajamente

| December a răspuns:

Nu are pe altcineva momentan si mai "profita" de tine cum poate. In momentul in care va avea prietena n-o sa te mai bage in seama. Sfatul meu: nu pica in plasa! Ignora-l!

| ashtray a răspuns:

Ma(-)ta are cratima si "numai" in contextul expus de tine se scrie asa: "nu mai". "numai" se foloseste atunci cand il poti inlocui cu doar sau decat!

| ShucarGirl a răspuns:

Inca mai are sentimente pentru tine happy

| moonchild9 a răspuns:

Se gandeste probabil ca daca i-ai cazut in brate o data o vei face si a doua oara, dar asta depinde numai si numai de tine.