| alexaalexandra18 a întrebat:

Deci chiar numai stiu ce sa cred,ce mai intelegstraight face fostul meu prieten mi-a spus ca numai simte ce simtea pentru mine dar ma tot ia in brate,ma tine de mana,imi zambeste. Face aceleasi gesturi ca si atunci cand eram impreunastraight face, si nu stiu ce sa mai inteleg...
Voi de ce credeti ca inca face aceste gesturi cu mine?

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Din instinct masculin.

| Blondutsaxoxo a răspuns:

Am trecut printr-o chestie aproape identica.

Am fost cu un baiat.6 luni. ne-am certat si inainte de craciun cam cu o luna ne-am impacat... insa se aman2 ne purtam diferit. si am deschis discutia si imi spune canu mai simte ce simtea pentru mine, k pur si simplu nu il mai atrag cum era inainte si deci cu acteva zile inainte de craciun ne-am despartit.
Si de revelion(l-am facut imai multi la o colega de-a noastra mea cu ) a incercatsama sarute etk. Sa se impace cu mine deci si initial nu am vrut reamintindu-i ce a zis; si totusi ne-am impacarde revelion si la momentu de fata inca sunt impreuna de atunci... dar am mai deschis odata discutia de ce a zis atunci si cand l-am intrebat dc a zis asta ridica din umeir si schimba subiectu`straight face nici acum nu stiu ce a fost atunci in mintea lui`.