| fcdsadsadsadsa a întrebat:

Fetelor, dacă partenerul vostru v-ar scoate într-o zi la o plimbare undeva prin natură (ex. pădure, parc etc) și v-ar propune să faceți sex, cum vi s-ar părea? Vi se pare un gest demn de o femeie de moravuri ușoare sexul în public, în aer liber etc?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da! Aşa mi se pare.
Consider că sexul trebuie făcut într-un loc sigur, în căminul conjugal, nu în locuri expuse publicului.
Nu ştii că pot exista camere de supraveghere amplasate pe acolo şi cine ştie cine se uită şi vede partida de amor, apoi te faci de râs.
Şi mai consider că o femeie/fată care se respectă, nu face sex în locuri publice.winking

| Jonas94 a răspuns (pentru anonim_4396):

Doar într-un singur loc devine plictisitor. Am observat că e mult mai excitant în alte părți, gen pădure, pășune, și locuri din astea laughing.
Am niște amintiri cu o pădure de la țară și cu o pășune, de o să povestesc și la nepoți laughing))))

8 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Ce natură, că se întâmplă și prin scările blocurilor...

| Sofer a răspuns:

Depinde de fata. Eu cu fosta partenera o făceam în parc, pădure și nu e nimic de moravuri ușoare. Trebuie sa încerci.

| alina2k18 a răspuns:

Am propus eu asa cevawinking s-a speriat saracu partener laughing sarmanu de elwinking
Nu, nu mi se pare un gest de o femeie bla blawinking
Bineinteles ca ''neprihanitele'''cu mușiță la ** ma vor contrazice laughing

| CodrutElian1990 a răspuns:

In primul rand nu tot ce este in aer liber nu este "in public". E adevarat ca trebuie totusi grija, mai ales acum, in era electronici, cand totul poate fi imortalizat, deoarece, asa cum se spune in popor: campul are ochi, iar padurea urechi.
Pentru mine a fost foarte excitant.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tate fac chestii din astea. Mai incitant e și dacă e iubitica, care are soț și copii mici.

| Peachdelight a răspuns:

Mna daca ești cu persoana iubita de ce sa fii catalogat de moravuri ușoare? Din contra, e mai spicy. creste adrenalina. Dar cum zicea Alina, nu mulți bărbați sunt dispuși și bineinteles nici femei deschise la așa ceva laughing)

| GHEBOASA a răspuns:

Eu am facut sex in parc la ora 22:00 nu are nimic, ai grija la oamenii care trec, daca e ceva ii chemi si pe ei daca nu mai poate el! Eu asa am facut.