| Baby02bbbbb a întrebat:

Daca partenerul/partenera iese prea des cu baietii/fetele in oras, credeti ca constituie un motiv de ingrijorare pentru relatia voastra? (O posibila alta persoana)

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Unui mascul alfa nu ii pasa cu cine se vede partenera lui,ai insecuritati,prin asta se deosebeste un vagabond ca nu ii pasa,daca il inseala vede de alta,fii detasat omule, tot te va insela si tu, nu suntem fideli nimanui, nici macar noua insine, si daca te inseala care e problema, e problema ta omule ca ai asteptari

| Baby02bbbbb explică (pentru RAY):

Sunt fata nu barbat. Si prin iesit in oras ma refeream ca iese mereu cu baietii la bere

| RAY a răspuns (pentru Baby02bbbbb):

Nu vad care e problema

| Nirvanaaa a răspuns:

Nu.
Poate sa te însele și când iese la magazin dacă chiar vrea și are intenția. laughing
Sa iasa și celălalt cu prietenii lui și gata.

| Together a răspuns:

Depinde ce inseamna "prea des". Si "in oras".

Daca iese de 3 ori pe saptamana in cluburi unde bea si danseaza, da. Doar ca nu e o singura alta persoana, ci diferite alte persoane.

Daca are 2 prieteni/prietene cu care iese la barfa in fiecare weekend, nu neaparat.

| tasr123 a răspuns:

Eu zic sa ii lipesti un GoPro de haine