| GoDiePlease a întrebat:

Daca penisul este intr-o parte (cand este in erectie) se poate indrepta cumva?

15 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Citeste asta:
http://www.sexpert.ro/......itale.html
Dar atat timp cat nu te deranjeaza in timpul actului sexual,nu ar trebui sa te gandesti la "indreptat".
In plus,in stare normala, neerecta, cauta sa-l tii pozitionat in jos, e pozitia fireasca, incercarea de a invinge gravitatia poate duce la asemenea mici devieri.

| Bogdan1o a răspuns:

Nu, e normal sa fie usor intr-o parte, nu-ti face griji

| 0pufarinA a răspuns:

Majoritatea penisurilor tind ca atunci cand sunt in erectie sa fie indreptate spre partea stanga.

| VreauBomboane a răspuns:

Pune penisul pe o nicovala si dai cu un ciocan, poate se indreapta! GLUMEAM!
De obicei penisul mereu sta pe partea stanga, nu cred ca se poate indrepta!

| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Roagate la dumnezeu sa til schimbe, daca mai e in garantie

| fabyan a răspuns (pentru PreaDulcePreaFin):

laughing
tu cata garantie ai/ai avut la el?

| Cristiann25 a răspuns:

Nu ai ce sa ii faci daca asa il ai! Stai linistit atata timp cat satisfaci fata nu conteaza cum e!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ai cum sa-l indrepti, dar trebuie sa ma crezi ca este o placere pentru partenera

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Dacă nu te deranjează în timpul actului sexual, n-ai de ce să-ţi faci griji.
Te pup!

| thefighter1 a răspuns:

Schimba mana fratioareeeeeeeee

| GoDiePlease explică (pentru thefighter1):

Cu cealalta mana nu simt nimic laughing

| ionutz27 a răspuns:

Masturbeazate zi de zi cu stanga si sa ai vezi rezultate, asa am facut si eu si mi sa indreptatwinking

| gert a răspuns:

Nu,din cate am inteles dupa mai multe acte sexuale se indreapta desi mi-am inceput viata sexuala de 3 ani in mod regulat si la mine nu s-a indreptat, cel putin nu in mod vizibil, si la mine este usor curbat in partea stanga. daca te-a ajutat. funda pleasebig grin

| pvm21 a răspuns:

Folosește cealaltă mână

| Alin_Ionut_1998 a răspuns:

No problem.