| Hfhaffj a întrebat:

Dacă penisul meu măsoară 17 cm in lungime și 14 în circumferinta este ok?
Tin sa mentionez ca am 15 ani si 1.87 înălțime
Mulțumesc

10 răspunsuri:
| FaraNumePls a răspuns:

Media in Romania e de 12 cm dar toată lumea o are de +17 rolling on the floor
Da, este ok.

| Emilian65 a răspuns:

Da, este ok.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai masurat de la oua?

| corbulalbrosu a răspuns:

Pentru informarea ta cat mai precisa, afla ca majoritatea femeilor, din intreaga lume, deci nu doar cele din Romania, prefera sa fie penetrate/intretina contacte sexuale cu penisuri de cel mult 16 cm lungime si circumferinta in jur de 12 cm, marime care nu le provoaca disconfort sau durere. Pentru conformitate acceseaza si lectureaza urmatorul articol scris de un medic specialist.
http://unica.md/......-femeilor/
Samnatate! :D

| Violleta2022 a răspuns:

Vezi ca penisul se masoara cu rigla peste el, nu sub el!
Uite aici:
http://www.penimaster.ro/masorlung.html

In ce priveste daca-i ok... banuiesc ca este, odata ce faci doar pipi cu el, la varsta asta.

Răspuns utilizator avertizat
| PopaCristian a răspuns:

E ok, s-o folosesti cu spor happy

| darrio2007 a răspuns (pentru anonim_4396):

De la buric.

| Hfhaffj explică (pentru Violleta2022):

Stai chill ca stiam si eu, așa Am măsurat o, știu că nu crezi, adică nu ești obligată, faci cum crezi, dar dc as minți aici?
Nu vad sensul, cer doar niște păreri

| Violleta2022 a răspuns (pentru Hfhaffj):

Cum de ce ai mintii?
Ca sa impresionezi pe ceilalti, profitand de faptul ca nu te poate controla nimeni.