| anonim_4396 a întrebat:

Pentru varsta de 17 ani, 1.80 inaltime, este potrivit penisul de 17cm lungime si 12 cm circumferinta?

Eu zic ca circumferinta e prea mica...

Asa ramane?

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Potrivit pentru ce?
Il asortezi la inaltime... sau la lungimea nasului? laughing

| ywar a răspuns:

Mai taie tata din el... Daca dai iama in net o sa vezi ca numai barbati cu virilitate suuuper sunt prin preajma.
Nu ai ce sa faci cu el, mai ales ca punctul placerii femeii se afla la aproximativ 5 cm in interiorul ei.
Daca ai poseda asa ceva si eu as fi femeie si nu m-ai satisface, te-as bate de te-ai c@c@ pe tine si in final te-as pune sa-mi sugi si tocul.
Concluzie... esti bine.

| ywar a răspuns:

Iti recomand sa-ti dai cu un ciocan de 1000 este s@la si ti-o faci de 50 cm circumferinta.
Pentru alungire poti folosi o menghina, o prinzi si te tragi in spate pentru alungire.
Noi va dorim succes

| HadesSs a răspuns:

Parerea mea e ca trebuie sa mai facem niste masuratori sa fim siguri ca e ok...

| 90210 a răspuns:

Ai dreptate..circumferinta ecam mica si lungimea lasa de dorit. Trebuie sa aiba cam 20 de cm...altfel nu vei satisface pe nimeni...

| DanyDav a răspuns:

Macar 50 lungimea!

| Gofigi a răspuns:

Ii ok poate mai creste un pic