| stefandaniel94 a întrebat:

am 19 ani si penisul meu masoara 12 cm in lungime si 11 circumferinta, Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Sa accepti evidenta si situatia ta, fiindca din pacate din cauza structurii interne extreme de complicate, cu tehnologia actuala nu se pot efectua interventii medicale de modificare a marimii penisului. Cu penisul tau poti satisfice d.p.d.v. sexual majoritatea femeilor...''normale''. Multa sanatate!

| stefandaniel94 explică (pentru corbulalbrosu):

Deci pot sa satisfac o fata?

4 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Lasă-l sa mai crească.

| L1feDRAIN a răspuns:

Nu fa nimic ca nu ai cum, cum ti-e penisul asa va ramane daca nu-l rupi tu.
Si fara probleme, fetele/femeile vor simti un corp strain cand vei baga.
O zi buna.

| Irinami21 a răspuns:

Poti satisface o fata/ femeie fara probleme. Nu conteaza marimea, conteaza sa stii cum sa o folosesti. Ai incredere in tine. Atitudinea conteaza de cele mai multe ori.