| latexcap93 a întrebat:

Daca penisul se micsoreaza la apa rece, de ce nu se mareste la apa calda?

Răspuns Câştigător
| plasticstyle a răspuns:

Senzorii sunt de vina

10 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Si eu care credeam ca se mareste...

| User a răspuns:

Se mareste la altcevalaughing nu zic la ce ca imi suspenda astia contul' 8-)

| kaya a răspuns:

O intrebare fara raspuns thinking

aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Tu şi @plasticstyle aveţi cumva contract? Văd că i-ai dat fundă la toate întrebările...

| Barbie a răspuns:

Fiindca penisul tau ii expirat, la fel ca si tine si intrebarile tale. tonguetongue

| campanario a răspuns:

Fa un test. Se mareste doar la apa fierbinte! laughing Ce intrebare...

| doarreuu a răspuns:

In apa calda se spargelaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing) pe asta ai ziso frate pai daca ai o domnisoara langa tine la dus se mareste la apa calda daca nu buza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing buna intreabarea laughing

| andrei00 a răspuns:

Penisul este ca un carilagiu plin cu vase de sange.In momentul excitarii sangele se pune in circulatie, astfel marindu-se.
In contact cu apa rece, se micsoreaza din cauza ca sangele se raceste.Contactul cu apa calda nu constituie niciun efect.