| stefania_1130 a întrebat:

Daca penisul se micsoreaza la apa rece, de ce nu se mareste la apa calda?

17 răspunsuri:
| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Ce intrebari puihee hee

| Pho3nix a răspuns:

Sorry. Dar n-am inteles intrebarea.straight face

| Parintele a răspuns:

Ptr ca pe langa apa calda trebuie sa-i mai faci o frectie.

| Psihoyounger a răspuns:

Celaughing? Scuze, dar nu inteleg sensul intrebarii.

by Psihoyounger

daniela
| daniela a răspuns:

Unde ar mai fi placerea?

Stefan
| Stefan a răspuns:

Nu am înteles sensul întrebarii.Stim cu totii care e conditia ca penisul sa creasca la lungimea normala a fiecarui individ.

| Encore a răspuns:

Of of fetele astea tare preocupate mai sunt de penisul baiatului no talking

| CrucifiedCountess a răspuns:

Are nevoie de caldura provenita prin procesul mecano-fizic de..frecare! laughing)

| giovana a răspuns:

Pentru ca ...nu absoarbe ci se contracta!batting eyelashes silly

| byank a răspuns:

Pt ca pentru a se mari are nevoie de excitare(sub orice forma o necesita) iar un strop sau mai multi de apa... calda sau rece sau cum vrei tu, nu vad ce fel de stimulator excitabil poate fi.

| adi a răspuns:

Prezinta o anomalie fata de celelalte materiale care se dilata la temperaturi mai mari si se contracta la temperaturi mici.

| REMiXDJ a răspuns:

Se mareste si la apa calda, nu ai observat tu, //cel mai placut sex pentru o fata e sub dus si o sa vezi ca penisul va fi mai moale ca un crenvust, putin mai mare cu aproape 1 cm si o sa ai o placere mult mai mare cand el e cald de la apa calda si e si moale.

| maja a răspuns:

Pentru ca trebuie sa-l marim noi laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se mareste ...fi linistita

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu ca nu-i la tema partial dar am auzit, de fapt chiar am patit pe pielea mea, ca daca faci exercitii pentru marirea bicepsilor, tricepsilor sau a altor muschi din piceoare, se micsoreaza penisul intr-un timp destul de mic. Astept comentarii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se mareste, dar tu intelegi prin marire si ERECTIE ceea ce e diferenta!

| el3ctronizenT a răspuns:

Asta chiar e tare laughing