| mario a întrebat:

Daca penisul se micsoreaza la apa rece, de ce nu se mareste la apa calda?

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Pt ca nu se stimuleaza daca il freci si la apa rece se pune durwinking

| Elena1234456 a răspuns:

Ce intrebare straight face.

| NickiMinaj a răspuns:

Buna intrebare laughing))

| BoBBy a răspuns:

Ca sa se mire prostii laughing tongue

| Tigrilă a răspuns:

Omul prost se cunoaste după cum pune intrebarea,, si care e chestia cu micsoratu in apa? Cine a spus ca e adevarata? eu unu nu am probleme.

| source a răspuns:

O intrebare inutila. daca citesti mult ti se mareste capul si daca nu citesti deloc se micsoreaza?

| LookBehinD a răspuns:

Pui niste intrebari de mii se culca penisul.
Si da, fara apa rece.

| dhraqull a răspuns:

Pentru ca vasele de sange se "strang " cand e frig si cand e cald nu se intampla nimic.