| anonim_4396 a întrebat:

Daca prietena mea nu vrea sa facem sex de la inceputul relatiei noastre,spune ca nu e pregatita si ca nu stie cand,mia mai spus ca s-ar putea dupa ce termina BAC-UL, ce e de facut, inseamna k sta cu mine doar de complezenta? ce credeti?

Răspuns Câştigător
| BlackheartQueen a răspuns:

Buna!
Cred ca pur si simplu isi doreste sa treaca cu vine peste bac, sa scape de aceasta grija apoi sa se dedice 100% relatiei. Asta e parerea mea.

12 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Credem că nu ești un gentleman deloc... Dacă fata nu vrea cine ești tu să o forțezi?

| Oana92 a răspuns:

Eu cred ca face asta pentru ca ii e teama si nu se simte pregatita. Daca ti la ea ii respecti decizia si o astepti pana cand e pregatita.

| Felys a răspuns:

Nu trebuie fortata, vrea sa se pastreze virgina cat mai mult, are probleme mai importante pe cap cum ar fi admiterea la bac decat sa iti satisfaca tie nevoile fiziologice, e de apreciat oricum

| Liliana1981 a răspuns:

Nu, inseamna ca nu e pregatita si ar trebui sa ii respecti decizia.

| july00 a răspuns:

Inseamna ca nu e pregatita, las-o, nu mai insista, ai rabdare.

| zeulzamolxe666 a răspuns:

Pai de vreme ce nu vrea sa faca sex cu tine, inseamna ca o face cu altul si asta e f sigur, or tu esti urat si nu ai sex apeal, nu ai nici un efect asupra ei.

| zeulzamolxe666 a răspuns:

Fetele nu mint absolut niciodata.trebuie sa le crezi!

| andrei1993a a răspuns:

Lasa sexul, mai bine du-te si cumpara-i o floare si ai grija de ea, las-o pe ea sa decida asta, nu mai insista, vei avea parte si de ''veverita'' dar toate la timpul lor. happy

| PolishJew a răspuns:

Parerea mea este ca nu este pregatita ori ii este frica o sa o... si o sa o lasi

| MissPussy a răspuns:

Frate, fata vrea sa invete sa ia BAC-ul si sa devina o persoana spre deosebire de tine nu ar mai trebui sa iti pese chestiile astea si sa iei exemplu de la ea.

| Andreiandy11 a răspuns:

Nu esti tu destul de convingator sau nu e ea pregatita.Alexandra spune ca trebuie sa ii demonstrezi ca o iubesti cu adevarat

| CosmiMss a răspuns:

Nici gand.Nu o forta atata.La inceputul relatiei nu e tocmai potrivit. Dupa ce va cunoasteti mult mai bine e permis acest pas.