| Bogdiii93 a întrebat:

Daca prietena ta tine la tine mult si te iubeste si tu nu ii oferi nimic frumos,decat cearta,jigniri,pe langa asta mai dai si in ea.Ea daca sta cu tine,mai mult din obisnuinta ca sunteti de mult timp impreuna si ea daca ar fi sa aiba o aventura cu alt baiat,mai poate sa te iubeasca incontinuare,dupa ce a avut o aventura cu alt baiat? Daca da, dupa cat timp, dupa ce te-a inselat mai poate sa te iubeasca si sa mai tina la tine?

10 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Niciodata!
Pentru ca nici o fata sau femeie nu lasa starea de bine, pentru a se intoarce la cea de obisnuinta sau,si mai rau, de tiranie!
Daca te-ar insela, ar disparea complet din viata ta, sa fii sigur!

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Te victimizezi!
Nu meriți să stea cineva lângă tine, chiar tu ai trimis-o în brațele altuia!
Pa, pa.

| DNSK a răspuns:

Nimic n-am inteles. ai descris o relatie dintre o fata cuminte si un baiat rau. ele nu se pot desparti de derbedeii lor. nimeni nu-si poate explica de ce stau in conditiile alea. nimeni. asa ca exclude partea cu aventura ca nu cred sa auzi sa faca vreuna asa ceva.

| Felys a răspuns:

Faptul ca nu s-a purtat cum trebuie cu ea a impins-o sa il insele, el este problema nu ea, nu o merita, nu merita sa se mai intoarca la un nenorocit, sa invete sa se poarte cu o femeie si dupa aia sa aiba pretentia sa aiba o femeie fidela si iubitoare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tipule, dai dovada de paranoia, este a nu stiu cata oara de mi te fac prost, mergi sa ti se scoata cip-ul din cortex ca nu are rezultatele scontate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ori te iubeste, ori sta cu tine din obisnuinta?

Daca a avut o aventura cu alt baiat, nu prea te mai iubea.

Cum adica dupa cat timp poate sa te mai iubeasca? Tu calculezi sentimentele dupa ceas?

Stai jos, ai nota 4!

| BLeur a răspuns:

Niciodată.
Nu o să te mai iubească niciodată, dacă stă cu tine doar din obişnuinţă e clar că a făcut aşa până o să întâlnească alt băiat să facă fericită. Dacă atât minte ai să dai într-o fata pentru cine ştie ce motiv, o jigneşti etc ar trebui să te gândeşti că toate astea ţi se vor întoarce. Ce să zic, nu te va mai ierta.

| simpluone a răspuns:

Ea va decide! Noi doar ne vom da cu parerea aiurea! Ai 90% sanse sa nu se mai intoarca deloc. Timpul de obicei sterge nu reface sentimentele!

| ciocolatacupiperrosu a răspuns:

Nu prea se intelege ce vrei de fapt sa intrebi. Atat timp cat nu este ok relatia si sa zicem ea are o "aventura" cu alt cineva, nu cred ca s-ar mai intoarce la fostul. Nu stiu, depinde de ea.

| Draghici_Florin_1979 a răspuns:

E ce cred despre tine e k bazez pe tinp,
Imagineazati daga cineva iti va cade cu greu, si stai mai mult de nevoie, k obisnuinta la acest fel de conportament
nu exista
idea mea e k de tine e rau nu de ia,
nu toate femeile acepta mofturi,