| Nadii a întrebat:

Daca prietenul meu este verisor primar cu verisoara mea primara pot fii ruda cu el?

Răspuns Câştigător
| roxynutza a răspuns:

Nu happy no stress happy

4 răspunsuri:
| ccriss a răspuns:

Nu laughing pentru ca tu poate esti dupa mama si el dupa tata sau invers

| hitman112 a răspuns:

Nu sunteti nici un fel de rude. Se ia in considerare dor rudele de sange, si voua nu va trece acelasi sange prin vene. Poti fi linistita ca nu comiti nici un pacat.

| andreyyya a răspuns:

Pai depinde daca tu nu esti nuci un fel de ruda cu el ci doar verisoara ta atunci nu, eventual prin alianta dar asta nu se pune. happy

| jimmy1823 a răspuns:

Una din variante ar fi sa fie frate-tu happy