| Kim002 a întrebat:

Daca prietenul meu ma saruta cu limba, ma prinde de fund, de sani ma mai saruta pe gat. etc
credeti ca se excita? :d adica eu nu vad nimic, pur si simplu se impinge in mine dar nu se simte mai umflat sau ridicat straight face
oare de ce?

Răspuns Câştigător
| Yasemyn a răspuns:

Hey,normal ca nu se simte daca are blugii pe el, dar daca stati in casa si sta in slip sau pantaloni scurti este un semn ca poate nu se excita, si vrea ceva mai mult...
Poate vrea un preludiu in adevaratul sens al cuvantului.

Dar daca inca nu ati facut dragoste, poate este timpul sa incepeti.

Daca vrei mai multe "detalii" da-mi un mesaj si iti explic mai multe lucruri in legatura cu ce vrei tu!

Bafta!

| SirGeo a răspuns (pentru Yasemyn):

laughing Tu gandesti? Fata asta are maxim 12 ani tu o pui sa faca dragoste? Las-o sa se ocupe de scoala mai intai si dupa de impins cum zice ea ca se impinge in ea "))

| Kim002 explică (pentru SirGeo):

Am 17 ani... dar mna, vad ca voi vorbiti fara sa stiti oh go on

12 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ai un pic de răbdare, se trezește și "băiatul"!
Pa, pa.

| DNSK a răspuns:

Asa de multe probleme iti faci si pentru scoala?

| alexanonimu a răspuns (pentru DNSK):

Eee *** crezi ca se mai gandeste la scoala cine o mai face acu ne interesam de sex cum e cand o faci prima oara etc cine sa se mai gandeasca la scoala vb din propria experientalaughing

| neutrino a răspuns:

El nu simte nimic dar face si el asa cum a vazut in filme. Daca el nu are nimic cu care sa te intepe, tu de ce stai?

| h3r a răspuns:

rolling on the floor

| Violente a răspuns:

Mă, ce îți pot spune eu este că prietena mă atenționează mereu cand mi se scoală big grin

| Turdeanul a răspuns:

Eu cred ca e normal dupa cum ai zis tu

| FetitzaCuOchiAlbastrii a răspuns:

Adica mai bine zis incearca sa te excite el pe tine laughing

| GinglindSummer a răspuns:

La 100% se excita! cum nu ai da

| cos98 a răspuns:

Daca ai sanii mari normal si e normal sa te sarute cu limba baiatul e pasional