| Annaa_5032 a întrebat:

Ce inseamna cand prietenul te saruta, dar in acelasi timp te mangaie, apoi te mai strange de picioare, fund si sani? daca o sa spuneti ca simte ceva, nu poate face si asa la misto? cum imi pot da seama daca face la misto sau nu?

7 răspunsuri:
| katy a răspuns:

Nu ar avea motiv sa faca asta la misto, o face pentru ca tine la tine si mai mult ca sigur vrea sa faceti dragoste

Răspuns utilizator avertizat
| NoSmile a răspuns:

Aoleuuuuuu,sa te vad de cate ori mai ai de gand sa pui intrebarea astalaughingnu-ti ajunge cate rasp ai primit?

| EdwLo a răspuns:

Sunt curios voi cat aveti de gand sa ii mai scrieti? E a 5a oara cand pune aceeasi intrebare. Chiar n-ai stare? Ce, te mananca? Ho femeie, se vede ca esti nefu*uta.

| Kyuubimon a răspuns:

Femeie,ai mai adresat intrebarea asta de foarte multe ori,ma intreb daca stii sa mai si citesti raspunsurile-sau stii sa pui doar intrebarile!
Ai primit multe raspunsuri, mai uite-te peste ele, poate te saturi!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da'tu nu simti nimic ca se intareste la el acolo jos sa vezi daca face la mega sau nu? Ce naibii, doar nu te stringe in brate la piept si sta cu fundul inapoi sa nu te atinga cu penisul? Ce dreacu sint intrebarile astea?

| doldolce a răspuns:

Cati ani ai tu si prietenul tau?