| olly_7546 a întrebat:

Daca prietenul meu nu-mi raspunde la telefon sau imi inchide ar trebui sa ma tem ca ma poate insela?

5 răspunsuri:
| sagetator a răspuns:

Daca se intampla des sa iti inchida telefonul inseamna ca il deranjezi, si cel mai probabil nu stie cum sa iti spuna. daca nu raspunde e posibil sa fie ocupat, la un meci de fotbal, la o bere cu baietii, muzica tare si ...intelegi

| deedeelina a răspuns:

Depinde ce intelegi tu prin inselat. Ca sa se culce cu una nu`i trebuie mai mult de 20 de min.

| uzzi_6767 a răspuns:

Nu neaparat poate are treaba sau altceva depinde daca te iub nu te insealatongue

| razvi177 a răspuns:

Da te inseala laughing) de ce toate fetele gandesc asa poate in momentul ala are niste treaba cine stie ii pe wc. nu iti raspunde un timp la telefon gata va ganditi la cei mai rau laughing ca va inseala

| alexandra_1157 a răspuns:

pai... daca el te iubeste cu adevarat nu te inseala... dar stii tu cum unt baietii astea. cateodata au treaba sau nu are chef in acel moment de prietena lui, dar noi, fetele trebuie sa intelegem aceasta situatie si nu trebuie sa ne suparam