| Roxanaa94 a întrebat:

De ce prietenul meu nu mi raspunde la telefon cand chiar nu ne certam? Nu l am inteles niciodata....

10 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Poate este ocupat. Nu stiu cu ce se ocupa prietenul tau, dar daca este elev sau student, nu ar trebui sa-l suni in timp ce e la scoala sau invata si e normal sa nu-ti raspunda in timp ce invata. daca lucreaza, poate nu se poate intrerupe sa vorbeasca la telefon.

| Roxanaa94 explică (pentru Brigaela):

Nu face nici una nici alta.

| Brigaela a răspuns (pentru Roxanaa94):

Dar ce face toata ziua?

| WeedGotMeCrazy a răspuns:

Se mai intampla nu te ambala

| Xtadelo a răspuns:

De ce nu-l intrebi?

| Roxanaa94 explică (pentru Xtadelo):

Si daca il intreb nu mi raspunde.

| sensualus a răspuns:

Pai pune o tipa sa l sune de pe alt nr, ca " face" un sondaj de marketinglaughing)

| Roxanaa94 explică (pentru sensualus):

Asa raspunde laughing.Dar nu ma intereseaza faze dastea.Eu vreau sa aflu de ce face asa.

| sensualus a răspuns (pentru Roxanaa94):

Atunci descopera daca e deschis cu tine

| Butterflyaway a răspuns:

Ar trebui sa vorbesti cu el despre asta si daca este ocupat nu ar trebui sa te supere acest lucru..parerea mea