| anonim_4396 a întrebat:

Ce faci daca nu iti raspunde prietenul tau la telefon? (sunt fata)

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Știu la ce te gândești, îmi dau seama ce scenarii îți trec prin minte! Doar tu poți știi cum au decurs lucrurile între voi... Motive sunt destule, dacă vrei să le cauți, le găsești: e ocupat, nu-l aude, ori l-a uitat acasă, ori e supărat pe tine, ori poate-i supărat pe viață, ori... nu (te) mai vrea.
Încerci să fii puternică, indiferent cum vor evolua lucrurile.
Dacă l-ai sunat o dată, de două ori, ajunge, nu-l mai suna, așteaptă să te apeleze el. Dacă mai are... credit! happy

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Posibil să nu-l audă, deci îl las să mă sune!
Pa, pa.

| IsabelaIssa a răspuns:

Ii lasi un mesaj ca l-ai sunat. E deranjant cand insisti. o fi pe wc omul laughing Sunt anumite momente cand nu poti sa raspunzi, nu trebuie sa il stresezi.

| OnuOnulică a răspuns:

Il suni mai tarziu posibil are treaba.

| Kriss96 a răspuns:

Imi vad de treaba mea. Poate face dus sau doarme. Sau nu il aude laughing Traim in boala secolului 21..sa-ti ti telefonul pe vibratii laughing)

| LoveIsInTheAirForever a răspuns:

Astepti un semn de la el. Gaseste-ti o activitate intre timp, pentru ca stiu ca asteptarea este grea...