| ajutor675 a întrebat:

Daca sa zicem ca ati fi foarte chipes si in acelasi timp si foarte destept [cum sunt eu] cu ce gen de fata ati vrea sa va casatoriti, cu una frumoasa si mai prostuta sau cu una desteapta dar nu prea atragatoare

Răspuns Câştigător
| Miuriel a răspuns:

Cu cea desteapta, dar nu prea atragatoare.Cum a spus si Nikol, frumusetea e trecatoare si in plus daca e frumoasa si proasta de da in gropi ce sa faci cu ea... E o vorba: cine cauta o femeie buna, frumoasa si desteapta caut 3 femei de fapt, nu una! Si daca e desteapta isi poate pune in valoare calitatile ei frumoase.
Sper ca ti-am fost de ajutor!

4 răspunsuri:
| Diabolique a răspuns:

Modestia nu pare sa te caracterizeze. Oricum, nu putem decide noi ce este bine pentru tine. Intrebarea asta ar trebui sa ti-o adresesi tie insuti, sa cauti raspunsul in interiorul tau. Cu care dintre fete te simti cel mai bine? Ce este important cu adevarat? Coperta cartii sau continutul ei? Fiecare om isi doreste altceva de la viata, incearca sa te cunosti pe tine.
Mult succes!

| nikol a răspuns:

FRUMUSETEA E TRECATOARE.trebuie sa alegi o fata cu care sa te intelegi bine nu trebuie sa te uiti numai la frumusete. conteaza cum va intelegeti.

| Maruuu a răspuns:

Deci domnule modest.Ce apreciezi tu la o fata? Ambalaju se duce, se topeste.Dar continutul se pastreaza intotdeauna. Gaseste.ti o fata buna la suflet.si nu ma refer la una cu silicoane!batting eyelashes

| R0byi a răspuns:

Cred ca gasesti si una desteapta si atragatoare, eu am gasit si o ducem foarte bine de 2 ani big grin