| SaBriinaa a întrebat:

Ce as putea sa fac? Trec printr-o criza de prietenie.Eu cu prietena mea ne inelegem bine, nu ne certam, dar cateodata ma cam enerveaza. E desteapta(sa zicem), dar cateodata e cam prostuta. Ce sa fac? >>>Funda

Răspuns Câştigător
| JohannaStone a răspuns:

Draga Sabrina, in primul rand trebuie sa o accepti asa cum este ea; in al doilea rand daca nu iti convine ceva la ea desi va intelegeti foarte bine ar trebui sa ii spui ce nu iti place la ea si ea sigur va intelege doar de aceea sunteti prietene nu?